tinplate spirale

Përshkrim i shkurtër:

Product Description Commodity Tinplate Standard GB2520-2000,JISG3303-2002and DINEN10202-2001 Material SPCC/MR/Q195/S08Al/SPHC~SPHD/SPTE  Thickness 0.135-0.7mm (tolerance -/+0.01 mm) Width 300~1250mm (Tolerance: 0~3mm) or as per customers’ requirements Cutting Length 400~1250mm (Tolerance: 0~3mm) or as per customers’ requiresments Annealing BA & CA Temper T1 T2 T3 T4 T5 DR8 DR9 BA and CA both Tin Coating 1.1/1.1 2.8/2.8 5.6/5.6 Or as per customers’ requ...


Detail Product

Produkt Tags

përshkrim i produktit

mall tinplate
standard GB2520-2000, JISG3303-2002and DINEN10202-2001
material SPCC / MR / Q195 / S08Al / SPHC ~ SPHD / SPTE 
Trashësia 0.135-0.7mm (toleranca - / + 0.01 mm)
Gjerësia 300 ~ 1250mm (Toleranca: 0 ~ 3mm), ose si për kërkesat e konsumatorëve
prerje Length 400 ~ 1250mm (Toleranca: 0 ~ 3mm) ose sipas requiresments konsumatorëve
Pjekja BA & CA
kalit T1 T2 T3 T4 T5 DR8 DR9 BA dhe dy CA
Tin Veshje 1,1 / 1,1 2,8 / 2,8 5,6 / 5,6 ose sipas requiresments konsumatorëve
Përfundojë sipërfaqe Bright, Stone, Silver, Matt
Coil Diametri ID 420/508 / 610mm, OD nga 1,000 deri 1,250m
Coil Pesha  3 ~ 10 MT
paketë Anije që lundron Standard me paletë druri, qoshe të mbrojtura. nga fletë ose spirale sipas requiresments klientit
Aplikimet përdorimit pako metalike si bojë, kimike mund, aerosol mund dhe të ndryshme të prodhimit ushqim mund, Gjithashtu bateri, kabllo elektrike dhe industritë e tjera

Linjë e prodhimit tonë

Galvanizing-prodhimit-lineColor-coatinproduction-line

Magazina ynë

Jonë-WarehouseJonë-Warehouse-1

Paketa jonë dhe dorëzimit

Jonë-PaketaJonë-dorëzimit

"Cilësia e parë, konsumatorit të parë, Shërbimi i parë" nuk është vetëm filozofia jonë operacion, por edhe premtimin tonë për çdo konsumatorëve. Ne po shohim përpara për vizitën tuaj!
Ju lutemi të na kontaktoni menjëherë për të ndjehen shërbimin tonë profesional!


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products