за нас

Шандонг Ориент челик копродукции, Ltd е водечки сеопфатен производителот на челик во Кина. Нашите главни производи, вклучувајќи топла натопи галванизиран челик, Алу-цинк челик (Galvalume челик), пред-обоен челик, челик, алуминиум, калај плоча итн Ние, исто така, се фокусира на бизнис обработка, како сечење, slitting, corrugation.

Основана е на 2008 година, Шандонг Ориент челик копродукции, Ltd зафаќа површина од околу 600 акри, со меѓународните напредни производствени линии, нашите производи да ги исполнуваат Јапонски стандард, американскиот стандард, европски стандарди и други странски стандарди. Нашите производи се широко се користат во кров, систем за вентилација, Супермаркети, пакување индустрија, фабрика работилници, челична конструкција ДОМАЌИНСТВО, соби ладилници, затворен и отворен Украси, палуби и градење на лепене на плакати, итн

"Квалитетот на прво место, на клиентите прво, сервисот" не е само нашата операција филозофија, но, исто така, нашата ветување за секој клиенти. Ние сме во потрага очекуваме да вашата посета!

Сертификат